Seed to Seal

SADENIE – Účinné esenciálne oleje pochádzajú z druhov rastlín, ktorých pravosť overila a potvrdila spoločnosť Young Living a experti vedeckým výskumom, odbornými štúdiami, partnerstvami s univerzitami a certifikáciou pestovania v daných lokalitách. Výber semienok, ktoré vyprodukujú najvyššiu kvalitu, je nevyhnutným krokom v procese Seed to Seal.

PESTOVANIE – Znalosti spoločnosti Young Living o príprave pôdy, rovnováhe slnka a vody, zodpovednej ochrane proti burinám a škodcom a spôsobe zberu voľne rastúcich rastlín zaručujú splnenie prísnych noriem. Jednak na vlastných farmách a jednak na starostlivo monitorovaných partnerských farmách. Young Living pokračuje vo výskume a v odhodlaní pestovať aromatické rastliny najvyššej kvality.

DESTILOVANIE – Kombinácia starobylých a moderných techník procesu destilácie pomocou pary pod nízkym tlakom je zárukou, že rastlinné zložky s blahodárnym účinkom ostávajú v každej šarži neporušené. Tento proces je ukončený v pravý čas, aby všetky blahodárne zložky boli prítomné na zaistenie maximálnej kvality oleja. Navyše, na vybrané druhy olejov používame proces hydrodestilácia živice stromov a na väčšinu našich citrusových esenciálnych olejov proces lisovania za studena.

TESTOVANIE – Pre spoločnosť Young Living sú zriedené, rezané alebo pančované esenciálne oleje neprijateľné. Zárukou neustálej kvality esenciálnych olejov je ich testovanie jednak v našich vlastných laboratóriách, jednak v zariadeniach tretej strany. Takto sa zaručí, aby spĺňali náročné požiadavky, prekonávali medzinárodné normy a obsahovali optimálnu koncentráciu bioaktívnych molekúl.

UZAVRETIE – Proces Seed to Seal sa končí starostlivým uzavretím a skontrolovaním každej fľaštičky esenciálneho oleja v modernom čistom zariadení Young Living s rozlohou 9 940 m² a odošle sa členom na celom svete. Na etikete každej fľaštičky sú zakódované podrobné informácie, ktoré umožnia sledovať ju až ku svojmu zdroju.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o procese Seed to Seal a farmách spoločnosti Young Living po celom svete, navštívte: www.seedtoseal.com

 


Dátum publikovania: 9. októbra 2015 |  Autor: Eva Henkrichová |  Kategórie:

O autorovi

Eva Henkrichová

Ahoj, volám sa Eva. Som zo Spišskej Novej Vsi, som vydatá, s manželom máme dvoch chlapcov. Mojím cieľom je pomôcť rodinám žiť v súlade s prírodou, pomocou prírodných receptov si užívať každodenný život :-)