Chcem vedieť viac

Stať sa členom

 

Poďme sa porozprávať ako sa stať členom Young Living. Prosím, nepodliehajte panike. Je to bezbolestné, sľubujem.  Kamarátka Zuzka mi  všetko vysvetlila veľmi jednoducho.

Stať sa členom, neznamená, že prídete o svoj doterajší život. Ak by ste si chceli objednať esenciálny olej od Young Living, môžete si ho objednať priamo cez sponzorské číslo DISTRIBÚTORA (moje ID je: 2520053). Alebo sa môžete STAŤ ČLENOM a objednať si ho sami s 24% zľavou.

STAŤ SA ČLENOM. Young Living používa termín DISTRIBÚTOR (Tento termín je určený pre zákazníkov, ktorí sa rozhodnú ďalej propagovať produkty spoločnosti). Ak nemáte záujem šíriť informácie o spoločnosti a jej produktoch, považujte sa za ČLENA.

Pri kúpe STARTING KIT (vysvetlím neskôr), nebudete nútení robiť pravidelné mesačné objednávky, nebudete nútení nikomu hovoriť o Young Living,  nebudete nabádaní robiť to ako svoju prácu (ak by ste mali záujem, napíšete mi na môj e-mail.Jedinou podmienkou pre udržanie zľavy je kúpiť si raz ročne tovar v hodnote 50 PV (personal value – každý z produktov má svoju hodnotu PV)

Jednoducho, po zaregistrovaní, sa stanete členom Young Living a budete nakupovať so zľavou 24%. Za poplatok nedostanete kartu alebo poukážky, ale dostanete:

 

SADU OLEJOV A DIFUZÉR


štartovacia sada Premium

 

Dúfam, že sa Vám páči.


 

Štartovací balíček, ktorý odporúčam všetkým, je Štarovacia sada PREMIUM, za 141.75 EUR (bez DPH, poštovného). Prečo?

Balíček PREMIUM príde s týmito 10 olejmi zo 14 olejov (nakoľko spoločnosť chce udržať štandard kvality esenciálnych olejov a pri vypredaní olejov zo svojich zásob chce zabezpečiť kvalitatívny štandard esenciálnych olejov, bude 10 olejov v štartovacej sade vybraných z týchto 14 olejov:

Lavender – Levanduľa – upokojujúca a utišujúca vôňa.

Peppermint – Mäta pieporná, napomáha zdravému tráveniu a efektívnosti tráviaceho traktu.

Frankincense – Kadidlo – má drevitú, balzamovú vôňu, ktorú možno rozptyľovať počas meditácie a relaxácie na uzemnenie a vyjasnenie svojich plánov a zámerov, užitočný na masáž, vyhladzuje pokožku.

Lemon – Citrón, obsahuje limonene, zložku na prírodnej báze, citrónový olej priamo vdychujte alebo difúzujte na osvieženia mysle, tela i ducha.

Copaiba – Kopaiva – vyznačuje sa bohatou a komplexnou vôňou s relaxačnými účinkami, môžete požívať na vytvorenie pozitívnej atmosféry a výživu pokožky.

Thieves – exkluzívna zmes, ktorá vďačí za svoju príjemnú a korenistú vôňu a príchuť vyváženej zmesi esenciálnych olejov škoricovej kôre, klinčeku, eukalyptu úzkolistého, rozmarínu a citrónu. Rozptyľujte v domácnosti na osvieženie a prečistenie vzduchu.

PanAway – je ideálny na rozriedenie s nosným olejom a aplikovanie buď po cvičení, na krk, na chrbát alebo kedykoľvek za účelom upokojujúceho a stimulujúceho aromatického zážitku.

R.C. – osviežujúca vôňa s obsahom troch druhov eukalyptových esenciálnych olejov. Môže sa rozptyľovať na vytvorenie upokojujúcej vône alebo natierať na chodidlá pred spaním.

Purification – svojou čerstvou vôňou je vhodná na rozptyľovanie za účelom vyčistenia vzduchu od zatuchnutých pachov.

DiGize – obsahuje zmes sladko aromatických olejov, ktoré príjemne voňajú, vdychujte na úľavu pri cestovnej nevoľnosti a na podporu pri zažívacích ťažkostiach.

Tea Tree – v mnohých kultúrach je hlavným piliérom starostlivosti o pokožku. Skúste rozptyľovať Tea Tree na vytvorenie aromatického prostredia ako v kúpeľoch alebo pridajte k masážnym olejom pre pozdvihujúci zážitok.

AromaEase – použite ho na upokojenie a relaxáciu, podporuje prúdenie energie, aplikujte na chodidlá a brucho, rozptyľujte a inhalujte, užite si relaxačnú vôňu AromaEase.

Lemongrass – má sviežu citrónovú vôňu, vďaka ktorej sa stala obľúbenou súčasťou domácich osviežovačov. Pridajte niekoľko kvapiek do vodného rozprašovača na osvieženie a odpudenie hmyzu.

Citrus Fresh – veľmi obľúbená zmes, vyskúšajte ju, dodá čistú a sviežu vôňu každému prostrediu. Rozptyľujte na prehĺbenie pocitov tvorivosti a pohody.

 


 

sada terapeutických olejov


Spolu s týmito 10 terapeutickými olejmi, dostanete ešte aj:

  • Stress Away™ 5 ml
  • Guličkový aplikátor AromaGlide™ Roller Fitment
  • 10 sáčkov so vzorkami
  • 10 vizitek so vzorkami Love It? Share It!
  • 10 fľaštičiek so vzorkami olejov Love It? Share It!
  • 2 samostatné 60 ml sáčky NingXia Red®
  • Informačné zdroje pre členov

 

A v balíčku je ešte niečo (viem, že to znie ako nejaká reklama alebo klišé), ale je tam ešte aj DIFUZÉR.

 


 

difuzer dewdrop


Čo? Difuzér Dewdrop? Nie je nádherný? Jeho cena pre distributéra je 61 EUR (bez DPH, poštovného).

Za svoje peniaze dostanete maximum. Práve pre vyššie uvedené info, odporúčam, vybrať si tento štartovací balík.
V cene 141,75 EUR (bez DPH, poštovného) dostanete sadu 10 olejov, vynikajúcu zmes Stress Away™, vzorky s obľúbenými olejmi, nápoj z Goji a difuzér. Je to celkom fajn, čo poviete?

Pri registrácií si môžete si vybrať ešte túto možnosť:

Štartovacia sada BASIC v hodnote 40 EUR (bez DPH, poštovného) – tá Vám príde s 10 vzorkami esenciálnych olejov v sáčkoch, dve vzorky nápoja NingXia Red, plus 5 ml Stress away s guličkovým aplikátorom, 10 vizitiek Love It? Share It!, 10 fľaštičiek so vzorkami olejov Love It? Share It!, informačné zdroje pre členov – ale nie je tam Difuzér ani 10 esenciálnych olejov.


Tak prečo si neobjednať všetko naraz, ak Vám to váš rozpočet dovolí.