esenciálny olej

Čo sú esenciálne oleje

a prečo ich používať

Esenciálny olej je aromatická, vyparujúca sa tekutina obsiahnutá v mnohých kríkoch, v kvetoch, v stromoch, v koreňoch a semenách, ktorý sa extrahuje prevažne parnou destiláciou. Prečo ich používať?

Chcem vedieť viac

3725223282_6c13f64e5b_o

NINGXIA Red™ a doplnky výživy

NingXia Red je doplnok stravy od spoločnosti Young Living špeciálne vyvinutý na posilnenie a doplnenie energetických zásob tela a mysle. Táto patentovaná zmes obsahuje čisté esenciálne oleje, pyré zo známej kustovnice čínskej (GOJI) z provincie Ningxia a celé plody rôzneho ovocia bohatého na vitamíny, ako čerešne, čučoriedky a granátové jablká.

Chcem vedieť viac

Logo Seed to Seal

Seed to Seal

Znamená prísľub čistoty od prvého zasadeného semienka až po zatiahnutie uzáveru na fľaštičke. Unikátny proces spoločnosti Young Living Seed to Seal® prebieha v týchto piatich krokoch: Sadenie, pestovanie, destilovanie, testovanie a uzavretie.

Chcem vedieť viac


Esenciálne oleje - povzbudenie tela, mysle a ducha

Používanie esenciálnych olejov siaha do ďalekej minulosti, do obdobia starovekej Číny, Grécka, Egyptu a Ríma, kde silu olejov využívali ich obyvatelia pri výrobe kozmetických produktov, pri masážach, bežných hygienických procedúrach a pri náboženských rituáloch.

lavender-essential-oil2

Ako bezpečne používať esenciálne oleje

Samotné oleje sú silne koncentrované a môžu podráždiť citlivú pokožku. Preto sa odporúča riediť esenciálne oleje pomocou olejových nosičov, ktoré neznížia a nezmenia kvalitu a účinky esenciálneho oleja (BIO kokosový olej, BIO olivový olej, BIO mandľový olej alebo špeciálne vytvorené zmesi olejov, ktoré sú určené na riedenie esenciálnych olejov - V-6 ™ ). Nosiče prenášajú silu esenciálneho oleja na pokožku, keďže aj tieto oleje majú svoje výnimočné vlastnosti, zvyšujú týmto silu a účinok esenciálneho oleja.

Every Day Oils

Upratujte bez chémie

Pomocou doma vyrobených čistiacich prostriedkov príjemne prevoniate svoj domov a účinne sa zbavíte nepríjemných pachov. To všetko úplne bez použitia bežných čistiacich prostriedkov, plných chemických látok. Alebo si môžete vybrať z ponuky už hotových čistiacich výrobkov vyrobených z esenciálnych olejov.

Thieves sada