Aká je koncentrácia esenciálnych olejov Young Living?

sila olejov

 

Viete koľko plodov a rastlín musí byť spracovaných, aby sme si mohli kúpiť 15 ml fľastičku kvalitného esenciálneho oleja od Young Living? V nasledujúcom krátkom texte Vám priblížim, aké množstvo surovín rastlinného pôvodu je nutné spracovať šetrnými metódami (parná destilácia, vodná destilácia, ich kombinácia, exktrakcia, enfleurage,…), aby sme si mohli každý deň vychutnať blahodárne účinky esenciálnych olejov na nastolenie fyzickej a emočnej rovnováhy.

Na výrobu 15 ml citrónového oleja sa spotrebuje až 75 citrónov.

Krásne zosvetlí vlasy, jeho vôňa prečistí vzduch

a povzbudí pri zlej nálade 🙂

 

Na 15 ml levanduľového esenciálneho oleja

sa musí spracovať 2,5 m² levandule.

Oddýchnite si a zrelaxujte s levanduľou 🙂

 

Je potrebné spracovať 0,45 kg čistej raw

mäty piepornej na získanie 15 ml fľaštičky čistého esenciálneho oleja.

Príjemne osvieži a znižuje chuť do jedla.

Vyskúšajte silu čistých esenciálnych olejov a budete milo prekvapení ich účinkami.


Dátum publikovania: 2. novembra 2015 |  Autor: Eva Henkrichová |  Kategórie:


Atmosféra jesene

Prichádza čas, keď sa počasie začína meniť a často s ním aj naša nálada a fyzická zdatnosť. Po lete, keď sme sa do sýtosti nabažili slnka, vody a ďalších letných radovánok, je tu opäť ďalšie čarovné obdobie v roku. Zelenú v prírode vystrieda žltá, zlatohnedá, červená a hnedá farba, utíchne spev vtákov, začína sa obdobie nových radostí, ale aj povinností (škola, škôlka, krúžky, termíny v práci, porady,…).  Vedeli ste, že v prežívaní jesenného obdobia a nadchádzajúcich zimných radovánok Vám spríjemnia krásne dni aj esenciálne oleje a produkty, ktoré ich obsahujú? Pozrite si nasledujúce video s novou ponukou:

 

 


 


Dátum publikovania: 13. januára 2016 |  Autor: Eva Henkrichová |  Kategórie:


Seed to Seal

Unikátny proces Seed to Seal (od semienka až po uzáver) prebieha v piatich starostlivých krokoch:
Celý článok»


Dátum publikovania: 9. októbra 2015 |  Autor: Eva Henkrichová |  Kategórie:


História esenciálnych olejov

Silu rastlín uznávali mnohé kultúry a civilizácie od dávnoveku. Už 4 500 rokov pred našim letopočtom ľudia využívali rastliny pri svojich náboženských rituáloch i nastolení fyzickej a emočnej rovnováhy. Rastlina bola najprirodzenejšou  a najjednoduchšou formou výživy. Naši predkovia si veľmi skoro uvedomili, že niektoré rastliny majú pozitívny vplyv pri hojení rán, na ovplyvnenie emócií, či pri zažívacích ťažkostiach. Dym, ktorý sa vytváral pri otvorených ohniskách pálením niektorých driev pôsobil na psychiku jedincov kmeňa, pozdvihoval im náladu, potláčal smútok, zlepšoval fyzickú zdatnosť alebo ich dostával do stavu tranzu.

Celý článok»


Dátum publikovania: 9. októbra 2015 |  Autor: Eva Henkrichová |  Kategórie: